گزارش کارآموزی کامپیوتر،اداره مخابرات شهرستان

این گزارش کار آموزی با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است همچنین آماده پرینت می باشد

موضوع : گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره مخابرات

ارتباطات دارای آنچنان جایگاه و ارزشی است که در اکثر ممالک جهان به عنوان پدید های کارساز و موثر در توسعه همه جانبه جوامع بشری به کار گرفته شده است و همواره با تغیر و تحولات گوناگون عدیده ای به اشکال در اختیار عموم قرار گرفته و می گیرد .انسان امروزدر دورنی به سر می برد که در اطراف او انفجاری از اطلاعات و رویداد ها رخ می دهد و او به دوره تازهای از تاریخ زندگی روابط با انسان های دیگرگام می نهد. دنیای کنونی که ان را دنیای ارتباطات لقب داده اند و شرایط کشور ضرورتها ی اجتناب ناپذیر را برای فعالان بخش ارتباطات ایجاد کرده اند تا با تجهیز به دانش روز و فنون پسشرفته سامان دهد.بر کسی پوشیده نیست که در شرایط حاضر زیر ساختها و خدمات مخابراتی یکی از حساس ترین و موثرترین قلمرو هایی است که در صورت توجه به توسعه و گسترش ان در اقصا نقاط می تواند موجب پیشرفت پویایی اقتدار و سر بلندی و عزت میهن اسلامیمان باشد.
تاریخچه مخابرات ایران: اداره مخابرات ایران به منظور تمرکز بخشیدن به امور ارتباطی و مخابراتی کشور به تصویب مجلس قانون گذاری در سال۱۳۵۰ تشکیل و با استناد به اساس نامه قانونی فعالیت خود را اغاز کرد، در سال ۱۳۷۴ با گسترش فعالیت های ارتباطی و توسعه روز افزون مخابرات در کشور و با پیروی از سیاست تمرکز زدای در اجرای ماده ۷ رکتی به نام اداره مخابرات ایران که در این قانون شرکت میباشد تشکیل میدهد . اداره مخابرات وابسته به وزارت پست و تلگراف و تلفن است و تمامی سهامداران متعلق به دولت است.اداره مخابرات داری یک شخصیت حقوقی می باشد و به صورت بازرگانی ادره می شود. و مهلت و زمان ان نامحدود است و عملیات خود را طبق مقررات اساسنامه و قانون تجارت اجرا می کند . نمایندگی صاحب سهام د ر مجمع عمومی سه نفر است: ۱- وزیر پست و تلگراف و تلفن ۲- وزیر دارایی ۳- یک نفر از وزرا یا مدیر عامل سازمان برنامه با انتخاب هیات وزیران.
نوع فعالیت اداره مخابرات انجام فعالیت های خدماتی است. از انجایی که اداره مخابرات فعالیت خدماتی انجام می دهد در میزان تولید دخالتی ندارد و خدماتی در زمینه تلفن ثابت و همراه می باشد.اینجانب برای کاراموزی در واحد امور مالی اداره مخابرات مشغول به کار شده ام در روزهای اول سعی می کردم اطلا عات کلی را جع به فعالیت یی که انجام می دهند به دست اورم و همکاران اطلا عات را در اختیار من قرار دادند. خود نیز سعی می کردم هر چه زودتر کارها را یاد بگیرم ابتدا کارهای بایگانی و کپی را به من محول گردند وپس ا ز مدتی کار با نرم افزارهای word, excel, access را برای ورود اطلاعات به سیستم را اموختم.
شرکت مخابرات شهرستان شیروان کارآموزی کامپیوتر پروژه کار اموزی در یک اداره مخابرات

فهرست مطالب

مقدمه ۴
فصل اول :اشنایی با مکان کاراموزی
تاریخچه مخابرات ایران ۷
تاریخچه مخابرات شیروان ۸
نوع فعالیت اداره مخابرات شیروان ۹
کارها وخدماتی که اداره مخابرات انجام می دهد۱۰
خدمات رسانی با شبکه IN 11
مکان کاراموزی ۱۲
چارت سازمانی ۱۳
فصل دوم:ارزیابی بخش های مرتبط با فعالیت کار اموزی
اصول کار با۱۵ WORD
ایجاد جدول۱۶ایجاد سرصفحه و پا صفحه ۱۸
ایجاد پاورقی ۱۹
حاشیه بندی صفحات سند ۱۹
چاپ بخشی از متن ۲۰
توانایی کاربا نمودار ها در Exce 21
گزارشات کاراموزی ۲۳
گزارشات روزانه ۲۳
گزارشات هفتگی ۲۷
گزارشات ماهانه ۲۹
فصل سوم :ارزیابی اموخته ها وارائه پیشنهادات
مزایا ۳۱
معایب۳۱
نتیجه گیری ۳۲

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر،اداره مخابرات شهرستان

کارآموزی های مشابه :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *