گزارش کارآموزی معماری،در شرکت skk

این گزارش کارآموزی با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است همچنین آماده پرینت می باشد

موضوع : گزارش کارآموزی شرکت skk

SKK نام یک شرکت ژاپنی است که از سال ۱۹۵۵ در تولید انواع رنگها و پوششهای ساختمانی فعالیت دارد . دامنه گسترش تولیدات و کیفیت بالای آنها، موجب شده تا شرکت SKKبه عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان پوششهای ساختمانی در دنیا شناخته شود. این شرکت به سبب کیفیت بالای محصولات خود، ضمن برخورداری از استاندارد کیفی ژاپن JIS ، در سال ۱۹۹۴ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 شده است . هم اکنون SKK با ارائه خدمات مناسب عرضه و توزیع تولیدات خود، با دهها نمایندگی، در آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا فعالیت می نماید.
تولیدات شرکت SKK شامل : پوششهای گرانیتی، پوششهای ماسه سنگی، پوششهای مشابه کاشی، پوششهای روستیک، پوششهای بافت دار، پوششهای متالیک، پوششهای با خاصیت های ویژه از جمله: پوششهای ضدباکتری و قارچ، پوششهای ضد جلبک ، پوششهای ضد حریق، پوششهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی، پوششهای ضد ترک و انعطافپذیر، پوششهای محافظت کننده مصالح از اثرات محیطی، پوششهای مقاوم در مقابل هوازدگی ، پوششهای ایزوله حرارتی، پوششهای با مقاومت مناسب در مقابل خش و سایش و … رنگهای مات ، نیمه براق و براق با کیفیت و خواص متفاوت ، پوششهای کف با ویژگیهای مختلف از جمله : کف های بهداشتی ( ضد باکتری و قارچ )، کفهای ضد ضربه ، کفتهای فانتزی ، کف های سرامیکی ، کفهای جاذب بخار ، کفهای اپوکسی و بسیاری محصولات دیگر می باشد. انجام عملیات نما سازی به شرایط هر پروژه بستگی دارد . ساختمانها یا قدیمی هستند و نیاز به مرمت و بازسازی دارند و یا در حال احداث بوده و نوساز محسوب می شوند. لذا شیوه های اجرایی و مراحل عملیاتی در هر یک از حالات فوق متفاوت خواهد بود و کسب نتیجه مطلوب و حصول نمای پایدار و مقاوم منوط به انجام و رعایت مراتب اجرایی و دستورالعمل های فنی می باشد که اجمالاً به آن اشاره می گردد.
۱ – آماده سازی اولیه سطح : ابتدا بایستی بیستر کار برای اجرای مصالح نما آماده شود تا دوام و ثبات آن تضمین شود. در ساختمانهای قدیمی با شستشو و لایه برداری پوسته فاسد شده و ترمیم ترکها و یا سطوح تخریب شده به وسیله مواد آماده سازی سطح این عمل صورت می گیرد. در پروژه های نوساز با استفاده از مواد افزودنی، سطح زیر کار آماده می شود تا ضمن ایجاد بستری محکم ، سطحی صاف و بدون موج ایجاد گردد.
۲ – اجرای لایه آستر ( Base coat ) : سیستمی که شرکت SKK برای چسبندگی لایه ها پیش بینی کرده به صورت زنجیره ای است که هر یک از لایه ها به لایه زیرین پیوند می خورد. لایه آستر با توجه به نوع مصالح انتخابی متفاوت است و با نفوذ به سطح زیر کار ( سیمان، بتن، گچ و . . . ) علاوه بر ایجاد پیوستگی با آن و چسبندگی بیشتر امکان حفاظت ( در مقابل رطوبت ، قارچ و . . . ) را فراهم می آورد . چنانچه مصالح انتخابی قابلیت درزبندی داشته باشد پس از اجرای لایه آستر درزبندی بوسیله شابلون مخصوص یا نوار چسب اجرا می گردد.
دانلود گزارش کارآموزی شرکت skk از معتبرترین تولید کنندگان پوششهای ساختمانی خرید پروژه کار آموزی رشته معماری کارآموزی شرکت SKK یکی از معتبرترین تولید کنندگان پوشش های ساختمانی

این گزارش کاراموزی شامل برخی تصاویر مربوطه می باشد

فهرست مطالب

SKK
تولیدات شرکت SKK
بافتهای متنوع SKK
ویژگی محصولات SKK
مراحل اجرا
۱ – آماده سازی اولیه سطح
۲ – اجرای لایه آستر ( Base coat )
۳ – اجرای لایه بافت ( Texture coat )
۴ – اجرای لایه نهایی ( Finishing coat ) و یا ( Top coat )
پوششهای دانه سنگی ۱
موارد استفاده
ویژگیها
بافت و دانه بندی
پوششهای دانه سنگی ۲
موارد استفاده
ویژگیها
بافت و دانه بندی
پوششهای دانه سنگی ۳
موارد استفاده
ویژگیها
بافت و دانه بندی
پوششهای تزئینی ۱
موارد استفاده
ویژگی ها
پوششهای تزئینی ۲
موارد استفاده
ویژگیها
پوششهای تزئینی ۳
موارد استفاده
ویژگیها
پوششهای تزئینی ۴
موارد استفاده
ویژگی ها
پوششهای اکریلیک
موارد استفاده
ویژگیها
پوششهای اکریلیک ۲
موارد استفاده
ویژگیها
پوششهای چند رنگی ۱
موارد استفاده
ویژگیها
پوششهای چند رنگی ۲
موارد استفاده
ویژگیها
پوششهای کف
SK TSUKI FLOOR
SANITECT FLOOR
SK CERAMI FLOOR
SK FANCY COAT
ARKIFLOOR EH , MIRAC FLOOR W
ARKIFLOOR EHS , ARKIFLOOR EHG
ARKIFLOOR TX – ۲۰۰۰
ARKIFLOOR TR-5

دانلود گزارش کارآموزی معماری،در شرکت skk

کارآموزی های مشابه :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *