دانلود کارآموزی در اداره میراث فرهنگی واحد رایانه

این گزارش کارآموزی بصورت Word بوده و قابل ویرایش همچنین آماده پرینت می باشد

موضوع : گزارش کارآموزی اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان گلستان واحد کامپیوتر

مفهوم گردشگری و توسعه مراکز تفریحی ،در واقع تشویق مردم به استفاده از مراکز دیدنی، تاریخی ، طبیعی و….است. بدون تردید مهمترین منفعت گردشگری یا صنعت توریسم که از نیم قرن گذشته رشد چشمگیری در دنیاداشته ،منفعت اقتصادی است که مبلغ قابل توجهی از درآمد برخی کشورها ،ازاین راه به دست می آید. پولی که درگردشگری هزینه می شود از هزینه رفت وآمد ،تغذیه ،خرید هدایا وصنایع دستی ، دیدن مراکزمختلف تفریحی و…. تنها عاید دریافت کنندگان آن نمی شود بلکه قسمتی از این درآمد جهت تامین هزینه ها ومواد اولیه صرف می شود وبه عبارتی بیشتر تولیدکنندگان مشاغل به نحوی از این گردش پولی بهره مند می شوند ونیز با خرید صنایع دستی منطقه ویا اشیاء یادبود ، عامل شناساندن منطقه وآثار آن به دیگران می گردند. علاوه بر آن سبب ایجاد اشتغال در جامعه شده واز روند مهاجرت روستاییان به منا طق شهری جلوگیری می کنند.گردشگری وسیرو سیاحت ،خستگی حاصل از فعالیت های مستمرانسا نی را مرتفع ساخته وشادما نی ونشاط را به انسان برمیگرداند .هرانسانی پس از یک سلسله فعالیتهای اقتصادی ،اجتماعی ویا سیاسی و….. ناگریز است برای آرامش روانی خود،اوقات آسایش را برای خود برنامه ریزی کند. طبیعی است مهم ترین بخش این اوقات آسایش ،هنگامی است که انسان به گردش وسیر وسیاحت می پردازد .به خصوص دیدن آثارطبیعی وتاریخی که هم یادآور کیفیت خلقت طبیعت و هم بازگو کننده تاریخ پرفراز ونشیب این مرزوبوم است .آثاری که با تماشای آنها میتوان به عظمت فرهنگ ،زبان ،توانمندی ،هنر،صنایع دستی ،معماری و…. نیاکان خود پی برد .ازتأثیرات دیگر گردشگری ،توسعه فرهنگی وافزایش دانش عمومی است وسبب آشنایی بیشتر مردم با آثار طبیعی وتاریخی منطقه وسایر نقاط کشور خواهد شد.
چگونگی پیدایش این اداره که تحت عنوان میراث فرهنگی وگردشگری می باشد جهت معرفی آثار تاریخی پیشینیان ومعرفی جاذبه های گردشگری می باشد و همچنین به غیر از معرفی نیاز به جایگاه ومکا نی است که بتوان آثاربه یادگار ما نده ازهنر وتمدن اجداد خودرا نگهداری کردچراکه سرزمین کهنسال ایران که سا بقه تمدن درخشان که بیش ازهزاران هزار سال در آن پا برجا بوده است. درسال ۱۳۸۳ ازادغام۲ سازمان ایرانگردی و سازمان میراث فرهنگی وگردشگری نام نهاده شد که هم اکنون زیر نظر نهاد ریا ست جمهوری می باشد.
موقعیت رشته کامپیوتر ( نرم افزار) در اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان: کامپیوتردراین واحد به عنوان دستگاهی برای پیشبرد کلیه مقاصد کارکنان حوزه به هر نحو مورداستفاده قرارمی گیرد که اهم وظایف این واحد به شرح زیراست :
– مسئول اطلاع رسانی سایت وجمع آوری اطلاعات مربوط به سایت
– تهیه گزارشهای مصورازفعالیتهای سازمان
– طراحی واجرای اقلام تبلیغاتی دربخش معاونت گردشگری شامل طراحی (پوسترـ بنرـکارت پستال ـCDـ طراحی سایت«گرافیک» )
– طراحی سایت سازمان
– طراحی واجرای امور تبلیغاتی درهمایش ها وجشن ها و مراسم سازمان.
گزارش کارآموزی کامپیوتر اداره میراث فرهنگی و گردشگری دانلود کارآموزی کامپیوتر اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان گلستان پروژه کارآموزی کامپیوتر در اداره میراث فرهنگی وگردشگری تحقیق کار آموزی میراث فرهنگی

این گزارش کارآموزی بهمراه بخشی تصویر مربوطه می باشد

فهرست مطالب

فصل اول : آشنایی کلی با مکان کارآموزی
تاریخچه اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان گلستان ۹
نمودار سازمانی اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان ۱۰
وظایف اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری ا ستان ۱۳
فرآیند کاری تأ سیسات میراث فرهنگی وگردشگری ۱۶
نوع محصولات تولیدی ۳۲
شرح مختصری از فرآیند خدماتی اداره ۳۵
فصل دوم : ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کار آموز
موقعیت رشته کامپیوتر ( نرم افزار ) در اداره ۴۲
شرح خلاصه ای درباره بخشی که کار آموزی خود را گذ را نده ام
شرح مسئولیت بخش معاونت گردشگری وامور فرهنگی ۴۳
شرح وظایف واحد کامپیوتر ۴۴
فعالیتهای انجام شده در دوره کارآموزی
آشنایی مختصر با برنامه PHOTOSHOP 47
آشنایی مختصر با برنامه COREL DRAW 49
تایپ نامه های اداری ۵۰
امورجاری در دست اقدام ۵۱
برنامه های آینده ۶۶
تکنیک های مورداستفاده توسط رشته کامپیوتر(نرم افزار)دراداره ۶۷

دانلود کارآموزی در اداره میراث فرهنگی واحد رایانه

کارآموزی های مشابه :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *