گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره فن آوری و اطلاعات راه آهن

این گزارش کارآموزی با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است همچنین آماده پرینت می باشد

موضوع : گزارش کارآموزی کامپیوتر اداره فن آوری و اطلاعات راه آهن

کارآموزی واحدی که به دانشجو داده می شود تا خود را برای وارد شدن به صنعت آماده کرده و بتواند دروس تئوری که آموخته در عمل هم پیاده سازی کرده و نتیجه کار راببیند تا در صنعت مفید واقع شود. اگر این مرحله از تحصیل به خوبی انتخاب و گذرانده شود تاثیر بسزایی در موفقیت دانشجویان خواهد داشت. پس از تهیه تجهیزات و اقلام مورد نیاز از اداره و همچنین نصب سوکتهای کابلهای CAT (که برخی از آنها بعلت نیاز در محل انجام پروژه صورت گرفت) اقدام به نصب داک‌کشی‌های مربوطه گردید که همین اقدامات بسیار زمانگیر بوده و بخشی از زمان انجام پروژه را به خود اختصاص داد.
همچنین اختصاص دهی IP به سیستم‌ها و تعیین Subnet mask و Gateway و قراردهی آنها در شبکه و نصب Windows 2000 Server بر روی سیستم سرور و انجام تنظیمات و نصب برنامه‌های مورد نیاز روی آن. همچنین پس از انجام و نصب کامل شبکه مورد نظر به علت مشکل پیش آمده در شبکه، مجدداً برای رفع نقص به مکان مربوطه مراجعه گردید. که مشکل پیش آمده برای یکی از سیستم‌ها تغییر در تنظیمات مربوط به IP ها توسط افراد غیرمتخصص بود که مجدداً اقدامات لازم صورت گرفته و همچنین بعلت عدم تکرار چنین وقایعی اقدام به مسدود کردن دسترسی به بخش تنظیمات شبکه و قسمت‌های مهم دیگر از دسترس کاربران Client ها گردید و امکان تغییراین تنظیمات در صورت نیاز تنها توسط مدیریت شبکه قابل انجام گردید.
مشکلات پیش آمده در حین کار: یکی از مشکلاتی که برای من در این مرحله پیش آمده عدم انجام هماهنگیهای لازم برای ارتباط من با اداره امور مالی است. این نرم افزار باید این امکان را داشته باشد که بتواند با سیستم امور مالی لینک شود و با fetch کردن فیلد هایی از پایگاه داده آن خدماتی را به کاربران این نرم افزار ارائه دهد. که بنده باید برای اطلاع از پیکربندی پایگاه داده این نرم افزار با طراح آن ارتباط برقرار کنم که این کار هنوز برای من انجام نشده است. که از نظر من در همکاری گروهی خود یک ضعف در مدیریت محسوب میشود.
دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر شرکت فن آوری اطلاعات راه آهن گزارش کارآموزی کامپیوتر اداره فن آوری و اطلاعات راه آهن خراسان

فهرست مطالب

مقدمه ۲
معرفی محل کارآموزی ۲
مشخصات فیزیکی محل کارآموزی ۵
برخی از مزایا و معایب این بخش ۶
گزارشی از کار انجام شده۷
زبان برنامه نویسی C#9
بانک اطلاعاتی Sql Server 200010
مشکلات پیش آمده در حین کار ۱۰
نتایج و پیشنهادات ۱۶

فهرست شکل ها
شکل۰: محل کارآموزی ۲
شکل۱: start page11
شکل۲: تشکیل پرونده شرکت ۱۲
شکل۳: ورودی واگن ۱۲
شکل۴: درخواست های واگن ۱۳
شکل۵: فرم بارگیری و تحویل واگن ۱۴

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره فن آوری و اطلاعات راه آهن

کارآموزی های مشابه :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *